Skip to Content

Vzkazy

Nechte vzkaz pro Amatéry ...

Komentáře

https://imvu-free-mod.mystrik

https://imvu-free-mod.mystrikingly.com/#about

===========
The line between social networking and gaming is increasingly blurring, and internet incumbents are taking notice. NetEase, the second-largest gaming company in China (behind Tencent), is among a group of investors who just backed IMVU, an avatar-focused social network operating out of California.

Menlo Park-based Structural Capital among other institutions that also joined in the strategic round totaling $35 million. IMVU has raised more than $77 million from five rounds since it was co-founded by “The Lean Startup†author Eric Ries back in 2004. The company declined to disclose its post-money valuation.

The fresh investment will be used to fund IMVU’s product development and comes fresh off a restructuring at the company. A new parent organization called Together Labs was formed to oversee its flagship platform IMVU, in which users can create virtual rooms and chat with strangers using custom avatars, a product that’s today considered by some a dating platform; a new service called Vcoin, which lets users buy, gift, earn and convert a digital asset from the IMVU platform into fiat; and other virtual services.

Founded in 2005, NetEase is now known for its news portal, music streaming app, education products and video games that compete with those of Tencent. It has over the years made a handful of minority investments in companies outside China, though it’s not nearly as aggressive as Tencent in terms of investment pace and volume.

Continue To Get Free IMVU Credits

How To Get Free Credits On IMVU Fast And Easy
How To Get Free Clothes On IMVU 2021
IMVU Free Credits No Human Verification

Dobrý den.Chtěl bych

Dobrý den.Chtěl bych pozdravit Karla Březovského.Zvukař Bludověnka.Mrkl jsem na Šlágr a tam známá tvář.

Zdravím ze Znojma, pozdrav

Zdravím ze Znojma,
pozdrav Milanovi Březovskému rád vyřídím.
Ať se daří.
L@

Zdravím celou kapelu Amatéři

Zdravím celou kapelu Amatéři z Dobšic u Znojma!!!!!!!!Kapela zůstává kapelou i když kurvavir nám nepřeje,ale hudba ho porazí a vše bude zase F A J N !!!!Pevné nervy a hodně zdraví V Š E M přeje Bob.

Díky Bobe, jsi náš věrný

Díky Bobe, jsi náš věrný fanoušek a vytrvalý pisatel...

Neuvedla se mi pochvala za

Neuvedla se mi pochvala za koncert(vánoční) v Dobšicích,nějak jsem to asi spletl.Čili obrovská pochvala všem za celý koncert a od p.Offenbacha kankám to byl balzám!!!!
Psal jsem už několikrát,že toho moc neumím,ale vím jak to má vypadat.Už v roce asi 1952 jsem byl s tátou v Janáčkově divadle a v podstatě všechny operety jsem viděl jak před listopadem tak i po plyšáku!!!!!!Jste skvělý jedničky!!!Moc Vám fandím!!!Bob.

Shlédl jsem dvě velmi dobré

Shlédl jsem dvě velmi dobré akce "Amatérů",moc fajn v Jevišovicích,a ten fofr pak stihnout fanfáry.Hold mládí se nezapře!!!!Sice na začátek málo lidí,ale jejich chyba.Taky vstupné pro město určitě odradilo zájemce.A Běhařovice jako vždy skvělé vystoupení za složitého počasí,všem díky jste velmi šikovný!!!Bob.

Vážení a milí

Vážení a milí AMATÉŘI,profici!!!!Opět jedna velmi dobrá akce-koncert Chvalovice,po všech stránkách moc pěkný i ze strany obce.Vystoupení dětí velice nápaditě,maminky měli určitě radost,výstava patchworku úžasný!!!
Občerstvení velice chutné!!!
Přeji všem další skvělé vystoupemí a pro posluchače příjemné zážitky.B.

Vyjadřuji velký obdiv a

Vyjadřuji velký obdiv a uznání všem Masopustníkům za masky,Mašovickým občanům za pohoštění, hudebníkům za perfektni doprovod. Super všechny masky, ale maska chlapec za dědečka s hůlkou a děvče za babičku taky s holí naprosto bez konkurence Bob.

V Hrádku jsem se velice

V Hrádku jsem se velice pobavil, bylo to moc pěkný, nové tváře jsou určitě posila Tom a Leo moc pěkný, díky všem za špica zážitek. Kamera a foto Bob.Dr. Radut | page